1. הסכמה לקבלת דיוור: בעת ההרשמה, הלקוח מאשר קבלת דואר אלקטרוני, הודעות וואטסאפ והודעות SMS הכוללים טיפים, כלי עזר, וחומר פרסומי. הלקוח יקבל גם פניות טלפוניות מטעמנו. ניתן לבטל את ההסכמה לקבלת דיוור זה בכל עת.

2. סודיות המידע: המידע האישי שיימסר לנו במהלך ההרשמה יישמר בסודיות. החברה מתחייבת שלא למסור את המידע האישי לאתרים, עסקים, או כל גורם אחר שאינו קשור באופן ישיר לעסק שלנו.

3. שימוש במספר הטלפון: נשתמש במספר הטלפון שהוזן בעת ההרשמה לשליחת הודעות דרך וואטסאפ, במטרה לספק מידע ללקוחות פוטנציאליים ולקדם מכירת השירותים שלנו.

4. ביטחון שיחות וואטסאפ: כל השיחות שיתקיימו באמצעות וואטסאפ הן אקסקלוסיביות ולא יועברו או יופרשו לגורמים שאינם קשורים לעסק שלנו.

5. שימוש בעוגיות: האתר שלנו משתמש בעוגיות (cookies) לצורך שיפור חוויית המשתמש ואיסוף מידע סטטיסטי. המידע המתקבל מעוגיות אינו מזהה אישית את המשתמשים.

6. זכויות המשתמש: כל משתמש רשאי לבקש מידע על הנתונים האישיים שנשמרו עליו במערכת שלנו ולדרוש את תיקונם או מחיקתם, בהתאם לחוקי הפרטיות התקפים.

7. שינויים במדיניות הפרטיות: החברה שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים במדיניות הפרטיות מעת לעת. כל שינוי יתפרסם באתר האינטרנט שלנו ו/או יומסר ללקוחות באמצעים אחרים.

מדיניות זו נועדה להבטיח את פרטיות המשתמשים ולהתאים לדיני הפרטיות המחמירים.

תפריט נגישות